Najlepsze dodatki na Nasza-klasa.pl Łańcuszki, wklejki, komentarze, demotywatory nk, pinezki, obrazki, opisy na naszą klasę, opisy na gg, opisy gg, nk,filmy online. Spraw aby Twój profil był najładniejszy i na topie nk. Dodatkowo w serwisie znajdziecie najnowsze zwiastuny filmowe i premiery kinowe. Możesz oglądać filmy online bez żadnych limitów czasowych
Blog > Komentarze do wpisu

Wierszyki na 18-stkę, Życzenia na 18 urodziny

Gdy ci 18-stka strzeli  masz 100 nowych przyjacieli

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

W osiemnastkę się nie życzy ani szczęścia czy słodyczy ani biustu ni radości lecz chłopaka i miłości!

Taki dzień się zdarza raz. Dziś balanga na FULL-GAZ. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

To już minęło osiemnaście lat. Troski młodości poszły w świat. Teraz wkraczasz w dorosłe życie, więc prowadź się należycie.

Dużo uśmiechu, czułej miłości. Udanych imprezek i wspaniałych gości Zdrowego życia, późnej starości. Niech zawsze radość, w twym sercu gości.

Na Wasze osiemnaste urodziny, ślę wam życzenia dziewczyny. Najpiękniejszego w życiu słonka, i zaręczynowego pierścionka...

Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka. Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty. Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora. By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!

Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały ci szczęścia tyle, uczujesz w sercu cichy żal, Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której ci jaśniał cały świat, bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas.

Osiemnasty stuknął Ci roczek
zrobiłaś w dorosłość kolejny kroczek.

nk

poniedziałek, 27 września 2010, delfinekklasa

Polecane wpisy


Niektóre obrazki graficzne mogą wydawać się "rozjechane" na tej stronie, jednak po wklejeniu go na naszą klasę wszystko będzie ładnie wyglądać :)

Sex Randki Warszawa

Najlepsze Blogi Katalog blogów. Najlepsze blogi.