Najlepsze dodatki na Nasza-klasa.pl Łańcuszki, wklejki, komentarze, demotywatory nk, pinezki, obrazki, opisy na naszą klasę, opisy na gg, opisy gg, nk,filmy online. Spraw aby Twój profil był najładniejszy i na topie nk. Dodatkowo w serwisie znajdziecie najnowsze zwiastuny filmowe i premiery kinowe. Wierszyki na święta wielkanocne

18-osiemnaście lat

poniedziałek, 27 września 2010

Gdy ci 18-stka strzeli  masz 100 nowych przyjacieli

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

W osiemnastkę się nie życzy ani szczęścia czy słodyczy ani biustu ni radości lecz chłopaka i miłości!

Taki dzień się zdarza raz. Dziś balanga na FULL-GAZ. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą, niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

To już minęło osiemnaście lat. Troski młodości poszły w świat. Teraz wkraczasz w dorosłe życie, więc prowadź się należycie.

Dużo uśmiechu, czułej miłości. Udanych imprezek i wspaniałych gości Zdrowego życia, późnej starości. Niech zawsze radość, w twym sercu gości.

Na Wasze osiemnaste urodziny, ślę wam życzenia dziewczyny. Najpiękniejszego w życiu słonka, i zaręczynowego pierścionka...

Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka. Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty. Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora. By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!

Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały ci szczęścia tyle, uczujesz w sercu cichy żal, Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której ci jaśniał cały świat, bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas.

Osiemnasty stuknął Ci roczek
zrobiłaś w dorosłość kolejny kroczek.

nk